Üyelik

Üyelik Başvuru Formu

(*) Bulunan Alanları Doldurunuz.Platforma Üyelik ve Kullanım Şartları
(Lütfen Okuduktan Sonra Aşağıdaki Gönder Butonuna tıklayınız)

* Platformumuza; Hac, Umre, inanç turları, alternatif tatil otel ve hizmetleri gibi turizm dallarında faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlar üye olabilir.

* Üyeler platforma sadece yukarıdaki verdikleri e-mail adresinden duyuru gönderebilmektedir.

* Üyeler platforma gönderecekleri yazılarda siyasi, genel örf ve ahlak kurallarının dışında ve hakaret içeren sözler-iletiler, yanıltıcı bilgi ve belgeler kullanmayacak, SPAM amaçlı veya platformun kuruluş amacı dışında gönderide bulunmayacaklardır.

* Seyahat acentası olmadığı halde seyahat acentalığı faaliyeti içeren organizasyonlar düzenlediğini duyuran kişi ve kuruluşların üyeliği iptal edilir.

* Seyahat acentası olsa dahi; platformun huzurunu kaçırıcı, kanuna aykırı ve yanıltıcı bilgiler içeren iletiler yayınlayan, sektördeki kuruluşların ekserisi tarafından daima bu tipte özellikleri ile tanınan üyeler EN AZ 25 ÜYEMİZİN TALEP ETMESİ HALİNDE platformdan çıkarılacaktır.

* Üyelerimiz; duyurularını içeren iletileri diğer üyeleri rahatsız edecek derecede peş peşe platforma göndermemeli, platformu ilgilendirmeyen iki kişi arasındaki şahsi yazışmaları mümkün olduğunca şahsi e-mail adreslerinden yapmalı, ayrıca iletilerin sonuna isim, iletişim bilgisi ve varsa firma bilgisini eklemelidir.

* Platform üyeler arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla aracı konumda olup, üyelerin gönderecekleri iletilerden hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.

* Üyeler yukarıda belirtmiş oldukları iletişim bilgilerinin doğruluğunu ve platform kullanım şartlarına uyacağını taahhüt etmiş sayılırlar. Kullanım şartlarına uymayanların üyelikleri platform kurucuları tarafından silinebilecektir.

* Platformumuza benzer nitelikte hizmet veren başka bir platform veya sosyal medya sayfalarının İnanç Turları Platformunda tanıtılması yasaktır.

* Üyelik şartlarına uymayan ve grubumuzun huzurunu bozucu davranışlarda bulunanları sikayet@inancturlari.com adresimizden bize bildirebilirsiniz. 

Üyelik başvurusu onaylandıktan sonra kaydettiğiniz e-mail adresi ile en geç 3 iş günü içerisinde platforma ileti gönderebileceksiniz. Yazı ve iletilerinizi inancturlari@googlegroups.com adresine göderdiğinizde, tüm üyelerin kayıtlı e-posta adresine otomatik olarak gidecektir. İletilerin e-mail hesabınızın SPAM/ÖNEMSİZ posta klasörüne düşmesini engellemek için GÖNDERENİ GÜVENLİ İŞARETLE/SPAM DEĞİL seçeneğini kullanmayı unutmayın! Platforma üyeliğinizi iptal etmek için inancturlari+unsubscribe@googlegroups.com adresine boş bir e-posta veya bilgi@inancturlari.com adresine gruptan çıkma isteğinizi belirten bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.